گل تازه
خانه / گل لیلیوم / پخش انواع گل لیلیوم صورتی دسته ای

پخش انواع گل لیلیوم صورتی دسته ای

یکی از گل‌های بسیار زیبای طبیعی گل لیلیوم صورتی دسته ای می باشد که در سال‌های اخیر بازار فروش آن رونق بسیار خوبی را تجربه کرده است. پخش این نوع گل ها در گونه های مختلفی صورت گرفته و خریداران می توانند آنها را با رنگ های مختلف تهیه و مورد استفاده قرار دهند. این نوع گل دارای بوی بسیار مطبوعی می‌باشد و به خاطر تنوع رنگی خوبی که دارد، به عنوان هدیه و یا در مراسمات مختلف بیشترین کاربرد را دارد.

پخش انواع گل لیلیوم صورتی دسته ای

چرا به گل لیلیوم گل سوسن گفته می شود؟

چرا به گل لیلیوم گل سوسن گفته می شود؟ گل لیلیوم همان گل سوسن بوده که برخی افراد با این نام می شناسند. این نوع گل از کشورهای دیگر به ایران ورود پیدا کرده است و بخاطر شباهت بسیار زیادی آن به گل سوسن چهل چراغ، با این نام شناخته می شود. اگر با دقت زیادی به این گل ها توجه داشته باشیم، متوجه حالت آویزان و زیبای آن خواهید شد.

اگر بخواهیم از مشخصات ظاهری این گل برایتان بگوییم، می‌توانیم بگوییم که این نوع گل ها از جمله گل های با اصالت بوده که دارای ظرافت و زیبایی خاصی می باشد. از این مدل گل ها برای ساخت دسته گل، تاج گل، و سبد گل مورد استفاده قرار گرفته که بیشترین کاربرد را در تزئینات دارد.

در کشور ایران، کشت این نوع گل ها به صورت وسیعی صورت می گیرد و در مناطق معتدل تحت کشت قرار می گیرد. شهرهای شمالی از شهرهایی هستند که بیشترین افراد در آنجا مشغول به کاشت و برداشت گل سوسن یا لیلیوم هستند.

عموما گل سوسن با رنگ های صورتی، زرد، قرمز و نارنجی تهیه و تولید می شود که به دو صورت طبیعی و یا در گلخانه های مخصوصی نگهداری می شود. برخی از افراد ممکن است این سوال برایشان ایجاد شده باشد که پیدایش این مدل گل از کدام کشور می باشد؟ پاسخی که می توانیم برای این سوال داشته باشیم، می توانیم بگوییم که کشور ژاپن و چین دو کشوری هستند که تولید گل لیلیوم، به شکل وسیع و گسترده در آنجا صورت می گیرد.

پر طرفدار ترین روش خرید گل لیلیوم

پر طرفدار ترین روش خرید گل لیلیوم روش های زیادی برای خرید گل ها وجود دارد که یکی از پرطرفدار ترین روش خرید لیلیوم، تهیه به شکل اینترنتی و آنلاین می باشد. شما مشتریان عزیز قادر هستید تا این مدل گل ها را به شکل عمده و با قیمت بسیار معقول و پایینی از طریق سایت اینترنتی ما خریداری و در معرض فروش قرار دهید.

در انتخاب گل لیلیوم باید توجه داشته باشید تا آنها را متناسب و با ارتفاع مشخص خریداری کرده تا بتوانید بیشترین استفاده از آن را ببرید. برخی از این گل ها دارای خوشه های بیشتری بود و گل های درشت تری می دهد که ارزش بالاتری داشته و با قیمت بیشتری نیز عرضه می‌شود.

 

برای برقراری ارتباط با مرکز فروش می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۶۲۹۶ تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آروین پلاست
 مدیر عامل شرکت: آقای مهدی خدابخشی
تماس مدیر: 09129546296
تماس پشتیبان: 09190143083
آدرس آی دی ایسنتاگرام: doplastic@
پست الکترونیکی: mehdikhodabakhshi1981@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گل شاخه بریده لیلیوم تازه

پخش عمده گل شاخه بریده لیلیوم تازه

امروزه در بیشتر گلفروشی ها انواع و اقسام گل های خوشبو و زیبا موجود می‌باشد. یکی از این محصولات گل شاخه بریده لیلیوم تازه می‌باشد که نظر عده بسیاری را به خود جلب

دیدگاهتان را بنویسید