گل تازه
خانه / گل رز / خرید گل رز هلندی به صورت عمده

خرید گل رز هلندی به صورت عمده

یکی از زیباترین گل هایی که اهمیت تجاری فوق العاده ای را در دنیای امروز پیدا کرده است؛ گل رز می باشد. این گل بسیار جذاب و رنگارنگ، اقلام مختلفی را شامل شده که یکی از آن ها گل رز هلندی است. این گل از کاربردهای دارویی، عطرسازی و حتی تزیینی برخوردار بوده که این مساله به افزایش خرید گل رز هلندی عمده از سوی خریداران منجر انجامیده است.

خرید گل رز هلندی به صورت عمده

رنگبندی مختلف گل رز هلندی

رنگبندی مختلف گل رز هلندی شاید برایتان جالب باشد که بدانید گل رز بیش از سیزده هزار گونه را شامل می گردد که تنها یکی از این سیزده هزارتا، گل رز هلندی می باشد.
البته علاوه بر گل رز هلندی که در بازار کشور به وفور قابل مشاهده می باشد؛ می توان رزهای دیگری را هم تحت این عناوین دید:

 1. گل رز مینیاتوری
 2. گل رز درختچه ای

قابل ذکر است که از گل رز هلندی و تمامی رزهای موجود، اسانس هایی قابل تهیه می باشند که دارای قیمت گرانی بوده که هر گرم از آن، برابر با قیمت یک گرم طلا می باشد!
علاوه بر این از رز هلندی برای مراسم های جشن و بزم، تزیین دسته گل عروس، تزئین سفره عقد و خیلی از مصارف دیگر استفاده بع عمل می آورند که این موضوع به دلیل رنگبندی های مختلف و بسیار خیره کننده ای است که در این گل وجود دارد.
از رنگ های موجود در رز هلندی نیز می توان به این موارد اشاره کرد:

 • رز هلندی قرمز
 • رز زرد
 • رز صورتی
 • رز سبز
 • رز بنفش
 • رز سیاه
 • رز رنگین کمانی

قابل ذکر است که رز هلندی بیش از بیست و دو رنگبندی را داراست که برخی را نام بردیم.

فروشندگان گل رز هلند عمده

فروشندگان گل رز هلند عمده اگر می خواهید به طرزی سریع تر و راحت تر گل رز هلندی عمده را از فروشندگان تهیه نمایید؛ بهتر است ابتدا فرق عمده این گل با رز ایرانی را متوجه شوید که در این صورت خرید بهتر و فوری تری را هم تجربه خواهید کرد.
به این تفاوت ها در موارد زیر اشاره شده است:

 • رز هلندی از نظر اندازه غنچه و شکل، با رز ایرانی فرق داشته که باید گفت از اندازه نسبتاً کوچک تری برخوردار می باشد.
 • رز هلندی از تعداد خارهای بسیار کمی تشکیل یافته و این در حالی است که رز ایرانی متشکل از خارهای زیادی است.
 • مهم ترین و آشکاترین تفاوت موجود میان این دو رز، این است که رز هلندی از عمر ۱۰ تا ۲۰ روزه برخوردار بوده و این در حالی است که رز ایرانی تنها بین ۳ تا ۶ روز دوام می آورد و شاداب باقی می ماند.

پس از هر جهت رز هلندی را می توان دارای برتری بیشتری دانست و اصلاً شاید به همین خاطر است که به گروه رزهای پرفروش بازار ملحق شده است.

مطلب پیشنهادی

فروشندگان برتر گل رز شاخه بریده هلندی ارزان

فروشندگان بسیاری اقدام به تولید گل رز شاخه بریده هلندی نموده اند که برخی از آنها به دلیل رعایت نکاتی در پرورش این گلها توانسته‌اند گل رز شاخه بریده هلندی ارزان&

دیدگاهتان را بنویسید