گل تازه
خانه / شاخه گل / بازار خرید شاخه گل آنتوریوم شمال

بازار خرید شاخه گل آنتوریوم شمال

شاخه گل آنتوریوم شمال از جمله گل های بسیار زیبایی آپارتمانی می باشد که دارای برگ های پهن و سبز رنگ است و گل‌های رنگارنگ با اسپات رنگ‌های مختلفی همچون قرمز و زرد دارد. زیبایی این گل ها موجب شده است که از آنها جهت ایجاد دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد استفاده بنمایند. بنابراین بازار خرید شاخه گل آنتوریوم شمال از رونق بسیار زیادی برخوردار است و انواع این گل‌ها در رنگ‌های زیبا و دوست داشتنی به صورت‌های مختلفی در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت.

بازار خرید شاخه گل آنتوریوم شمال

تاثیر رطوبت بر کیفیت برگ های آنتوریوم

تاثیر رطوبت بر کیفیت برگ های آنتوریوم برگ های آنتوریوم جهت حفظ کیفیت خود به چه چیزهای نیاز دارند؟

گل های آنتوریوم از جمله گل های آپارتمانی می باشد که بسیاری از افراد با توجه به نگهداری آسانی که دارند به خرید آنها می‌پردازند. این گل های زیبا بر خلاف ظاهر قشنگ و جذابی که دارند از دوام بسیار زیادی برخوردار هستند و به همین جهت دارای نگهداری آسانی می باشند.

معمولا این گل دارای برگ های مخملی و زیبایی می باشند که در گل آرایی نقش بسیار موثری خواهد داشت و به همین جهت بسیاری از افراد جهت تزیین منازل خود از آنها استفاده زیادی می نمایند.

معمولا جهت نگهداری گل های آنتوریوم موارد مختلفی را باید در نظر گرفت که از جمله این موارد می توان به نور غیر مستقیم برای این گل اشاره کرد چرا که این گیاه نمی تواند نور مستقیم را تحمل نماید.

این گل ها همچنین برای پرورش به دماهای بالا در حدود ۲۱ درجه سانتی گراد نیاز دارند و به همین جهت می توان گفت این گیاه از دوست داران هوای گرم می باشد.

معمولا برگ های آنتوریوم در تابستان با یک غبار پاشی به راحتی سرحال می گردند و نیاز به رطوبت چندانی ندارند و در زمستان نیز می توان در طول هفته دو بار به آنها آب داد.

همچنین برای رشد گیاه آنتوریوم بهترین خاک می تواند ترکیب خاک ارکیده با خاک بنفشه باشد که موجب تامین نیازها و مواد معدنی مورد نیاز این گل های زیبا می گردد.

بنابراین می توان گفت کیفیت آنتوریوم وابسته به دما، نوع خاک، نوع گلدان، میزان رطوبت و … می باشد.

تهیه گلدان مناسب برای آنتوریوم

تهیه گلدان مناسب برای آنتوریوم امروزه انواع گلدان ها مختلف جهت تکثیر گل آنتوریوم توسط برندهای مختلف تولی می شود. این گلدان ها دارای اندازه و ابعاد مناسبی می باشند و به همین جهت امکان رشد و پرورش ین گیاه زیبا را مقدور می نمایند.

بنابراین امکان تهیه گلدان آنتوریوم به شیوه های مختلفی میسر گردیده است تا مشتریان بتوانند به راحتی با خرید این گلدان های زیبا، بر جذابیت این گل های تزیینی آپارتمانی بیفرایند.

از جمله روش های فروش انواع این گلدان هخا می توان به فروش حضوری و اینترنتی آنها اشاره کرد که با توجه به راحتی خرید اینترنتی این محصولات تقاضا برای تهیه این گلدان ها با استفاده از این شیوه خرید متداول تر است.

 

برای برقراری ارتباط با مرکز فروش می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۶۲۹۶ تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آروین پلاست
 مدیر عامل شرکت: آقای مهدی خدابخشی
تماس مدیر: 09129546296
تماس پشتیبان: 09190143083
آدرس آی دی ایسنتاگرام: doplastic@
پست الکترونیکی: mehdikhodabakhshi1981@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید